وبلاگ نوشت های محمدرضا عاشوری

نوشته های محمدرضا عاشوری

هشتم آبان نود وشش

خواب های در هم و بر هم دیدن برایت عادی شده است.  قبلا خواب دیدن برایت عجیب بود. یا خواب نمیدیدی یا اگر هم میدیدی صبح که از خواب بر میخواستی چیزی یادت نبود.چند وقتی است صبح را تقریبا به یک شکل آغاز میکنی. خستگی ناشی از خواب دیشب، کمی سردرد و گنگی، یک قهوه (سه نقطه) و بعدش میروی سمت مغازه.

کتاب جدیدی را شروع کرده ای. قبلی را توی دو روز خواندی. زیاد میخوانی. نمیدانی چرا، به خودت گفته ای میخوانم تا یاد بگیرم، به خودت دروغ گفته، نمیدانی پشت کلمات این کتاب ها به دنبال چه هستی. سعی میکنی تمرکز کنی، اما ذهنت میرود. میبینی یک صفحه خوانده ای و چیزی متوجه نشده ای، به عقب برمیگردی تا دوباره بخوانی.

چیزهایی میبینی، فکرهایی توی سرت شکل میگیرد. با اکراه این فکرها را کمی مرور میکنی. حوصله شان را نداری.

ذهنت خسته شده است، کمی کار میکنی. برای کار کردن دلیل داری. دلیلی که راضیت میکند وقتت را صرف کار کردن کنی.

نهار میخوری. لپ تاپ را روشن میکنی. حوصله ات اجازه نمی دهد. لپ تاپ را میبندی. سعی میکنی بخوابی. باخستگی از خواب بیدار میشوی. عرق کرده ای،سرت درد میکند. با اکراه به سمت مغازه میروی. کار میکنی، کتاب میخوانی، هنوز ذهنت درگیر است.  دلت کسی را میخواهد تا کمی با او حرف بزنی. تنهایی، ساعت 9 مغازه را میبندی (سه نقطه) به خانه می آیی.

تصمیم میگیری فیلم ببینی. فیلم هایت را بالا پایین میکنی. حوصله ات نمیکشد.پالپ فیکشن را  پنج ثانیه به پنج ثانیه جلو میزنی و مرورش میکنی. میخواهی زمان را بکشی. تا حدودی موفق میشوی. به حمام میروی. کف حمام زیر دوش آب مینشینی. آب داغ است، دلت میخواهد کمی بسوزی.

اکنون در حال نوشتن هستی. دلت پر است.حرف هایی داری که گفتنش فایده ای ندارند. زخم هایی داری که بستنش فایده ای ندارند. به یک اتفاق خوب فکر میکنی. ته دلت میدانی چه اتفاقی، اما نمیخواهی آن را یک اتفاق خوب قلمداد کنی. چشم هایت خسته شده اند. دلت نمیخوهد بخوابی اما مجبوری. نمیدانی چرا این کلمات را نوشته ای. هرچه که مرورشان میکنی چیز خاصی در آن نمیبینی. 

خوبی وبلاگ به همینه. آدم باید یه جوری فکرای تو سرش رو خالی کنه.
بله همینطوره
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
#این وبلاگ شامل نوشته هایی است که ممکن است با فکر یا بدون فکر و از روی احساسات نوشته شده باشند.هدف بهتر شدن است و حرکت رو به جلو. همین و بس.
#در وبگردی هایم دنبال مطالب نابی هستم که چیزی به من اضافه کند.
#مطالب همه وبلاگ هایی که دنبال میکنم را میخوانم.
#تبادل لینک را دوست دارم و علاقه مندم که با وبلاگ های خوب رفت و آمد وبلاگی داشته باشم.

#برای تبادل لینک لطفا از لینک زیر استفاده کنید :
https://goo.gl/p9hWTp
Designed By Erfan Powered by Bayan