وبلاگ نوشت های محمدرضا عاشوری

نوشته های محمدرضا عاشوری

فقط مشتی کلمه

از همیشه تنها بوده ای. وقتی دلت میخواست حرف بزنی گوشی برای شنیدن نبود. وقتی دلت گریه میخواست پاهایی نبود که سر روی آن بگذاری و یک دل سیر گریه کنی. وقتی دلت میخواست کسی برایت کمی حرف بزند هیچ کس نبود. آری از همیشه تنها بوده ای. گاهی فقط این تنهایی را، فراموش کرده ای،به خودت گفته ای بگذار یک امروز را، این هفته را، این سال را خوش باشم.  شاد نبوده ای، فقط میخواستی شاد باشی. فرق میکند، وقتی پای زمان و حساب و شمارش در میان باشد هیچ چیز دیگر واقعی نیست، واقعیت در آن سوی زمان است، آنجایی است که زمان آنجا نیست، آنجاست که میخندی و شادی و قرار نگذاشته ای این یک روز و یک هفته و یک سال را خوش باشی. شاد بودن موقتی میشود حال روز خیلی هامان، که با خود قرار گذاشته ایم این دو روز زندگی را شاد  باشیم. حقیقت این است که قراری در کار نیست، اصلا نمیشود قراردادی  واقعا خوش بود ،میشوی الکی خوش، خوشی باید باشد. میفهمی؟ باشد، فعل بودن! مثلا یک نفر باشد که کنارش آنقدر خوش باشی که نفهمی کی شب شد، کی روز شد، کی یک سال گذشت، کی ده سال گذشت. وقتی زمان معنیش را برایت از دست داد، آنوقت میتوانی ادعا کنی خوش بوده ای. حالا هرچیزی میتواند باشد و تو با وجودش از خوشی زمان را فراموش کنی. شاید چیز هایی باشد که فقط برای چند ثانیه تو را ببرد آنجا که زمان نیست.  همان چند ثانیه شادی واقعیت دارد.

تب  داری، دست که به خودت میزنی سردی، اما از درون میسوزی. آنقدر در خود ریخته ای که در حال انفجاری. سعی میکنی با کلمات کمی سبک شوی. کلمات را دوست داری، نوشتن را هم. انگار تمام روز را جای دیگری زندگی کرده ای، نه آنجا که بوده ای. می اندیشی که زمان زیادی است که جای دیگری زندگی میکنی. دلت همراهت نیست، ذهنت پریشان است. وقت مرگ موقتی است. به امید برزخی شیرین سرت را روی زمین میگذاری. کاش انفجاری رخ دهد.

چه غمگین بود امیدوارم روزهای شادی رو تجربه کنید :)))
ممنونم
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
#این وبلاگ شامل نوشته هایی است که ممکن است با فکر یا بدون فکر و از روی احساسات نوشته شده باشند.هدف بهتر شدن است و حرکت رو به جلو. همین و بس.
#در وبگردی هایم دنبال مطالب نابی هستم که چیزی به من اضافه کند.
#مطالب همه وبلاگ هایی که دنبال میکنم را میخوانم.
#تبادل لینک را دوست دارم و علاقه مندم که با وبلاگ های خوب رفت و آمد وبلاگی داشته باشم.

#برای تبادل لینک لطفا از لینک زیر استفاده کنید :
https://goo.gl/p9hWTp
Designed By Erfan Powered by Bayan